„OSZCZĘDZAM, SEGREGUJĘ - NIE MARNUJĘ” - rozstrzygnięcie konkursu

W październiku w Bibliotece Pedagogicznej w Brzezinach odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego pt.: „Oszczędzam, segreguję – nie marnuję”.

Koordynatorem konkursu w naszej szkole była p. Joanna Adamska – Siemiątkowska, która przekazała prace organizatorom. W konkursie wzięły udział następujące klasy: III, IV, V a, V b, VI a i VI b. Przypomnieć należy, że prace naszych dzieci przedstawiały różne zagadnienia związane z segregacją odpadów. Prezentowały możliwości wykorzystania surowców wtórnych (papier, gazety, butelki plastikowe, kubki plastikowe), przedstawiały możliwości ograniczenia ilości szkodliwych i trudno ulegających rozkładowi odpadów, jak również promowały rozwiązania dotyczące oszczędzania energii, wody i surowców wtórnych. Komisja po wnikliwej analizie wszystkich prac przyznała III miejsce uczennicy z naszej szkoły: Dominice Norowskiej z kl. VI a. Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie:

Dziedzianowicz Paulina – kl. IV

Kierner Maciej – kl. IV

Kubicz Bartłomiej – kl. IV

Kulik Kinga – kl. IV

Kaźmierczak Dominika  - kl. V a

Piekut Karolina – kl. V a

Klepaczko Edyta – kl. VI a

Staroń Dawid – kl. VI b

Gruchała Nikodem – kl. III

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone uczniom na apelu szkolnym. Gratulujemy !!!

Joanna Adamska - Siemiątkowska