Konkurs plastyczny "Bezpieczeństwo"

W Szkole Podstawowej odbył się konkurs plastyczny pt. „Bezpieczeństwo”.

Uczniowie klas IV – VI w grupach od 4 do 6 osób wykonywali plakaty o tematach: „Zasady zachowania w szkole”, „Zasady zachowania poza szkołą”, „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”, „Bezpieczeństwo w relacjach z dorosłymi”, „Jestem odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje i innych”.

8 października komisja w składzie: p. wicedyrektor Barbara Hoffman- Sroka, p. Magdalena Jabłońska, p. Anna Prasek wybrała najładniejsze prace.

Ocenie podlegały: zgodność z tematem, pomysłowość i oryginalność przekazu treści, ogólne wrażenie artystyczne (estetyka).

Pierwsze miejsce zajęła grupa z kl. VIb w składzie: Anita Janus, Monika Reszka, Agnieszka Zając, Agnieszka Rękowska, Magdalena Sędkowska.

Drugie miejsce zajęła też grupa z kl. VIb w składzie: Mateusz Radek, Jakub Koziarski, Jakub Pokrop, Dawid Staroń, Dominik Janowski.

Trzecie miejsce zajęła grupa z kl. IV w składzie: Marta Kobus, Jakub Sobieszek, Karolina Greta, Kinga Słaba, Jakub Nockowski, Amelia Goliat.

Wyróżnienie zdobyli: Artur Klimacki z kl. VIa, grupa z kl. IV w składzie: Bartłomiej Kubicz, Bartosz Żuchowski, Karolina Sobakiewicz, Adam Kubicz, druga grupa z kl. IV: Kinga Kulik, Wiktoria Głębocka, Maciej Kierner, Aleksandra Mądra, Katarzyna Janowska i grupa z kl. VIa : Kamil Kulesza, Gabriela Kłąb, Beata Gradowska, Dominika Norowska, Aleksandra Broniarek, Magdalena Balcerak.

Organizator: Jolanta Szulc