„Babcia i dziadek to wspaniali są dziadkowie”

07 lutego 2020 r. uczniowie klasy Ib gościli swoje babcie i swoich dziadków.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Sylwia Kotowska, która serdecznie przywitała przybyłych gości i życzyła wszystkim Babciom i Dziadkom samych pięknych chwil w zdrowiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Następnie mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki, skecze mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia, za trud włożony w ich wychowanie. Po występie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkiem, przygotowanym własnoręcznie.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców i miłą rozmową. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile z wnukami.

Autor: Monika Wilkowska