Przedświąteczne warsztaty klasie I a

16 grudnia w klasie I a pod kierunkiem wychowawczyni Elżbiety Kijo, miały miejsce warsztaty z udziałem rodziców.

W tym czasie sala, pełna przeróżnych mieniących się materiałów, zamieniła się w prawdziwą pracownię plastyczną. Wśród różnobarwnych ozdób największym powodzeniem cieszył się brokat. Przed częścią plastyczną, uczniowie konkurując z rodzicami musieli sprawdzić, kto pod presją czasu, wykona dłuższy łańcuch na choinkę. Kolejnym punktem zajęć były zabawy z folią, które również wywołały zachwyt dzieci i uśmiech towarzyszącym im rodziców. Po wstępie pełnym śmiechu, wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, aby
z pasją stworzyć ozdoby na klasową choinkę. Rodzice odkryli swoje talenty plastyczne, a uczniowie z pełnym zaangażowaniem oddali się pełnej uroku, świątecznej magii.

Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej, radosnej atmosferze. Wspólne tworzenie świątecznych dekoracji dostarczyło niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliło przeżyć radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Dzięki wspólnie stworzonym ozdobom, klasowa choinka wygląda jeszcze piękniej!

Dziękuję  wszystkim, którzy postanowili poniedziałkowy, przedświąteczny wieczór spędzić z nami i włączyli się w szkolne przygotowania do świąt.

Autor: Elżbieta Kijo