Wycieczka do Figloraju Ballandia

W dniu 22 października 2019r. przedszkolaki z grup 3-4- latki pojechały na wycieczkę do Wiączynia do figloraju Ballandia. Celem naszego wyjazdu było  rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, integracja grup  oraz wspaniała zabawa.

Będąc na miejscu, duża przestrzeń w sali zabaw oraz atrakcje zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Przedszkolaki od razu ruszyły na trampoliny, zjeżdżalnie, tor przeszkód i  samochodziki.  Dzieci zachwycone były również  kącikiem kuchennym, basenem z piłeczkami oraz grami ściennymi  i dużymi klockami. Miła atmosfera zachęcała dzieci do nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, a wspaniała zabawa do kształtowania zwinności i sprawności podczas pokonywania różnych przeszkód.

Radość i czerwone poliki były widoczne na twarzach dzieci, dlatego też  był czas na chwilowy odpoczynek oraz posiłek.

Dzieci  pełne wrażeń, wcale nie chciały  wracać do przedszkola. Podczas powrotu,niektórzy złapali szybką drzemkę w autobusie, aby zregenerować swoje siły.

Autor: Karolina Kurek