,,Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Ani, Basi i Krzysia...”

Dnia 20.09.2019 r. przedszkolaki z grupy Żabki i Motylki złożyły wizytę Panu Wójtowi Gminy Jeżów -Mariuszowi Guzickiemu. Radośnie śpiewając Hymn Przedszkolaka przywitały Pana Wójta oraz pracowników urzędu.

Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach oraz jakie sprawy można załatwić w urzędzie. Największe wrażenie na maluchach wywarł na gabinet i fotel Pana Wójta, na którym chętnie pozowały do zdjęć.

Podczas spotkania Pan Wójt, oprócz słodkich prezentów, podarował także bilety wstępu do Dinoparku w Kołacinku dla wszystkich dzieci z grupy Żabki oraz Motylki.

Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe, ciekawe i wartościowe spotkanie, a także za wspaniałe prezenty.

Tego samego dnia, również młodsze grupy przedszkolne spotkała miła niespodzianka. Do przedszkolaków przyszli pracownicy Urzędu Gminy, którzy wręczyli im naklejki i smakowite prezenciki. Świętując dalej dzień przedszkolaka, młodsze dzieci bawiły się wspólnie na dyskotece, rozwijając swoją wrażliwość muzyczną oraz kontakty z rówieśnikami.