Jak karnawał, to karnawał!!!!

,,Zabawa w przedszkolu,
wesoła zabawa.
Niech trwa jak najdłużej
wspaniały karnawał...”

Dnia 01.02.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa choinkowa. W tym wyjątkowym dniu do przedszkola zawitały postacie z ulubionych bajek, wróżki, królewny, jednorożce, batmani, siłacze, strażacy, policjanci, a nawet krokodyl. Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach prowadzonych przez animatorkę panią Sylwię, a skoczna i wesoła muzyka zachęcała do tańca.  Niesamowitą atrakcją dla dzieci były zabawy przy muzyce z chustą animacyjną.

Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu balu, za zaangażowanie w przygotowanie strojów, a także za słodki poczęstunek dla dzieci i dorosłych. Dziękujemy również dzieciom z grupy 5 letniej i 6 letniej, zostającym w przedszkolu na popołudnie, które pod opieką pani Iwony Witkowskiej i pani Ewy Gruchały kolorowały elementy dekoracji WIOSKI SMERFÓW na nasz wspólny bal.

Autor: Anna Marczyk, Iwona Witkowska