Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Jest to jeden z najpiękniejszych dni w roku, ponieważ  wnuki mają szczególną okazję, podziękować Dziadkom za troskę, ciepło, uśmiech  i dobre serce.

Dnia 22.01.2019r.  do naszego przedszkola przybyli nasi najwspanialsi dziadkowie oraz zaproszeni goście, aby wspólnie spędzić czas na ciepłej herbatce.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka rozpoczęła się w pięknie udekorowanej hali, gdzie wszyscy zostali powitani przez  dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jeżowie panią Sylwie Kotowską. Babciom i dziadkom zostały złożone życzenia, do których dołączyli się Wójt Gminy Jeżów pan Mariusz Guzicki oraz Przewodniczący Rady  Rodziców Przedszkola pan Mariusz Ferlich.

Po krótkich przemowach, rozpoczęła się część artystyczna prowadzona przez dzieci z grupy ,,Witaminki”. W uroczystości uczestniczyły również przedszkolaki z grupy ,,Żabki”, ,,Słoneczka”, ,,Biedronki” oraz ,,Motylki” pokazując swoje umiejętności muzyczne oraz  taneczne.

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności oraz głośno odśpiewały Dziadkom ,,STO LAT” .

Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Każdy wnusio mógł posiedzieć blisko swojego dziadka lub babci, pokazać swoją salę oraz prace plastyczne. Dzieci przygotowały również upominki, które wręczyły Dziadkom z wielką radością.

Każda okazja jest dobra, aby wyrazić wdzięczność i szacunek dla wyjątkowej miłości, jaką darzą wnuków Dziadkowie. Dyrekcja i nauczycielki Gminnego Przedszkola w Jeżowie serdecznie dziękują Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie, a rodzicom za przygotowanie pysznych ciast i pomoc w organizacji  uroczystości.

Osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie uroczystości były: pani Justyna Szcześniak i pani Karolina Kurek

Autor: Karolina Kurek