Biedronki - laureaci Plebiscytu

Oto grupa Biedronki z Przedszkola w Jeżowie - laureaci drugiego miejsca - srebrni medaliści w Plebiscycie Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego Przedszkole na Medal 2018 w kategorii Grupa Roku 2018 w powiecie brzezińskim.

Zdaniem wychowawczyni, Pani Jolanty Łyszkowicz to wyjątkowa,  wspaniała,  cudowna, kochana grupa dzieci trzyletnich, bardzo zdolnych i zainteresowanych otaczającym światem.

Już teraz Biedronki są niezwykle ambitne i chętnie rywalizują ze sobą. Każdy dzień w przedszkolu jest dla nich ciekawy i pełen wyzwań. Samo przyjście do przedszkola w wieku trzech lat było wyzwaniem, z którym poradziły sobie doskonale.

W dzieciach drzemie ogromny potencjał,  każde z nich ma pozytywne cechy, które rozwijają w przedszkolu. Jedno lubi malować, inne rysować,  jeszcze inne lubi recytowac a prawie cała grupa tańczyć i śpiewać. Taniec i śpiew sprawia im wiele radości. Wychowawczyni planuje zorganizować w tej grupie koło teatralne. Życzymy realizacji zamierzeń.

Autor: Sylwia Kotowska