UCZNIOWIE Z KOŁA PLASTYCZNEGO W DOMU DZIECKA W RAWIE MAZOWIECKIEJ

W dniu 15 grudnia 2011 roku delegacja uczniów z koła plastycznego ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Jeżowie pod opieką p. Joanny Adamskiej - Siemiątkowskiej odwiedziła Dom Dziecka w Rawie Mazowieckiej.

Celem spotkania było przekazanie dzieciom zabawek, maskotek, plecaczków, gier, lalek, książek, puzzli oraz kart świątecznych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zarówno Pan Dyrektor placówki, jak i opiekunowie byli bardzo mile zaskoczeni naszą niespodziewaną wizytą. Jednak najbardziej z wizyty, a zwłaszcza z przekazanych prezentów zadowolone były dzieci. Wszyscy dziękowali nam za serce i ofiarność, życzyli nam wielu radosnych chwil oraz wszystkiego co najlepsze w każdym dniu Nowego Roku.

Organizatorem zbiórki wszystkich darów była p. Joanna Adamska – Siemiątkowska, która corocznie współpracuje z placówką, celem przekazywania darów dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia, jak i Dnia Dziecka. Należy tę współpracę kontynuować i zachęcać do niej innych.

Joanna Adamska - Siemiątkowska